Ваш кошик порожній

Про компанію

ТМ Композит

Торгова марка Kompozit була заснована у 1995 році. За цей час ТМ Kompozit отримала довіру й визнання серед українських та європейських партнерів і споживачів та увійшла до числа кращих брендів України. Технології виробництва та рецептури нашої продукції розробляються на базі власної лабораторії при активній співпраці з такими світовими гігантами, як Dow Chemical, BASF та інші.

У нашому арсеналі – передові технології, сучасне лабораторне та виробниче обладнання, практичні випробування.  

Сьогодні ТМ Kompizit пропонує широкий вибір лакофарбових матеріалів для комплексних рішень не тільки в Україні, але й у Європі. 

Наше виробництво сертифіковано за міжнародною системою управління якості ISO 9001:2015 та має у своєму арсеналі такі нагороди як Лідер Галузі 2020 та 2019 року. Нагороджено премією Українська народна премія №1 у в 2017 році . 

Ми постійно слідкуємо за новинками ринку сировини та прогресом в області технологій покриття. Також наша компанія має свій власний полігон для зовнішнього випробування, облік якого ведеться відповідно до ДСТУ ISO 2810

В портфелі ТМ Kompozit такі матеріали як ґрунтовка, фарби, емалі, штукатурка, засоби для захисту деревини, шпаклівка, спеціальні фарби для бетону та басейнів, лаки для каменю, засоби для підготовки поверхні, клеї, розчинники та художні матеріали. Також ТМ Kompozit розгорнуло виробництво дезінфікуючих засобів, які відповідають встановленим медичним критеріям безпеки.


AlfaSystems GoPro GP261D21