График работы:

 Пн-Пт. 8:30–17:00

0
Мой заказ
Добавьте товары в желания

Тип

Поліуретанова емаль спеціального призначення, прискореного висихання.

 

Призначення

Призначена для поверхонь із чорного металу, можливе застосування для деяких кольорових металів (наприклад, оцинкована сталь після кондиціонування), а також деревини й подібних поверхонь.

Застосовується для фарбування промислових металевих конструкцій, обладнання, сільськогосподарської, дорожньої та іншої техніки, контейнерів, парканів, ринв, воріт, робочих інструментів транспортних засобів та інших поверхонь, розрахованих на експлуатацію в умовах атмосферних, вібраційних і ударних навантажень зовні приміщень.

 

ТЕХНІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА

 

Норма покривання

поверхні, м²/л

 

10 – 12, в залежності від якості обробки і поруватості поверхні.

 

Розбавлювач

 

Розчинник Kompozit ® (до 10 %).

Спосіб нанесення

Наноситься пензлем, валиком або розпилюванням.

При розпиленні під високим тиском застосовувати сопло 0,009" – 0,013" (0,23 – 0,33мм).

 

Час висихання

при +20 °С і відносній

вологості повітря 50 %

 

6 годин ( від пилу – 2 години), наступний шар можна наносити через 12 годин, але цей час значно збільшується зі зниженням температури, підвищенням вологості й особливо товщини шару.

 

Колір

 

Біла, тонується за каталогами Kompozit ® , RAL, NCS

 

Базис тонування

 

Біла, база C (без кольору).

Блиск під 60°, GU

 

85 (глянцева; ДСТУ ISO 2813).

10-15 (шовковисто-матова; ДСТУ ISO 2813)

 

Об‘ємна частка нелетких речовин, %

 

45 ( ДСТУ ISO 3233-3).

 

Густина, кг/л

 

Корозійна стійкість, ДСТУ ISO 12944-6

 

0,93 (базис C ), 1,1 – 1,2 (біла) ( ДСТУ ISO 2811-1).

 

Збереження захисних властивостей системи покриття з 1 шару Ґрунтовки EXPRESS Kompozit ® та 2 шарів Емалі поліуретанової ELIT Kompozit ® , загальною товщиною сухої плівки не менше 160 мкм, на сталевій поверхні з абразиво-струменевою очисткою при корозійних випробуваннях згідно з ДСТУ ISO 12944-6 для класу довговічності H (15 – 25 років) в умовах категорії корозійної агресивності C3 та класу M (7 – 15 років) в умовах C4.

 

Стійкість до сонячної радіації та дії атмосфери

 

Відмінна стійкість кольору та блиску, також в промисловому середовищі.

Зносостійкість та с тійкість до миття

 

Відмінна при застосуванні звичайних неабразивних мийних засобів.

Хімстійкість

 

Стійка до дії деяких розчинників, наприклад, бензину, уайт-спіриту, спирту. Витримує рослинні і тваринні жири, мастильні матеріали.

 

Зберігання

 

Зберігати і транспортувати в фірмовій герметичн i й тарі за температури від -20 до +30 °С, в недоступному для дітей місці. Берегти від вогню, нагрівання, прямого сонячного світла та вологи.

Гарантійний термін зберігання – 24 місяці від дати виготовлення.

 

Тара

2,5 л; 9 л.

 

ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ

 

Умови при

фарбуванні

Поверхня, що фарбується, повинна бути сухою. Температура поверхні, емалі і повітря повинна бути вище +5 ºС і принаймні на 3 ºС вище точки роси, відносна вологість повітря менше 80 %. Увага! Висихання за цих граничних умов значно повільніше, ніж при зазначених в специфікації оптимальних умовах. Закінчити фарбування необхідно так, щоб поверхня емалі встигла висохнути «від пилу» до випадання роси. При фарбуванні зовнішніх поверхонь уникати дії вітру і прямого сонячного світла.

 

Готування

поверхні

Нова поверхня:

Очистити поверхню від бруду, пилу, прокатної окалини, іржі та інших забруднень. Металеві поверхні за необхідності обробити Перетворювачем іржі Kompozit ® відповідно до інструкції з застосування. Знежирити (рекомендується використовувати Розчинником Kompozit ® ). Чисті металеві поверхні в сухих приміщеннях можна фарбувати без попереднього ґрунтування. В інших випадках захистити Ґрунтовкою антикорозійною EXPRESS, ГФ-021 Kompozit ® або ANTIKOR відповідно до інструкції з застосування.

Раніше фарбована поверхня:

Забруднену поверхню вимити розведеним лужним мийним засобом, ретельно промити чистою водою і висушити. Покриття, що відшаровуються, видалити скребком, при необхідності використовувати абразивострумінне очищення, промисловий фен або Змивку старої фарби Kompozit ® згідно з інструкцією із застосування. Поверхню ретельно знежирити і висушити.

 

Фарбування

 

Емаль ретельно перемішати перед застосуванням. За необхідності перед тим розбавити Розчинником Kompozit ® . Якщо під час зберігання продукту під кришкою утворилася тонка плівка, її слід охайно надрізати по краю банки та видалити. При фарбуванні дерева, ДВП і ДСП рекомендується нанести ґрунтувальний шар емалі, розбавленої на 20 %. Наносити пензлем, валиком або розпилюванням в 1 – 2 рівних, тонких шари (наступний шар можна наносити тільки після повного висихання попереднього).

Ремонтне фарбування:

Раніше пофарбовану Емаллю поліуретановою ELIT Kompozit ® поверхню можна фарбувати цією ж або іншою уретан-алкідною емаллю. Див. п. "Готування поверхні".

 

Очищення

інструментів

Робочі інструменти промити Розчинником Kompozit ® , а потім теплою водою з мийним засобом.

 

Догляд

 

Уникати застосування мийних засобів та інтенсивного очищення поверхні протягом приблизно двох тижнів після фарбування. За необхідності можливе легке очищення вологою м'якою тканиною. Після цього терміну готове покриття можна очищати нейтральними (pH 6 – 8) мийними засобами за допомогою м'якої тканини або губки. Після очищення поверхню ретельно промити чистою водою.

 

БЕЗПЕКА

 

 

 

НЕБЕЗПЕЧНО. Містить уайт-спірит. Вогненебезпечно. Необхідне ефективне провітрювання. Продукт може викликати подразнення шкіри чи алергічну реакцію, краплі туману шкідливі при вдиханні. При нанесенні використовувати захисний одяг і рукавиці, при розпилюванні респіратор. При випадковому ковтанні забороняється викликати блювоту, негайно звернутись до лікаря. При попаданні на шкіру промити водою з нейтральним мийним засобом.

Граничний вміст ЛОС для цієї продукції (кат. S B/ 9 ( i )): 50 0 г/л.

Цей продукт містить не більше 380 г/л ЛОС.

 

Охорона

навколишнього

середовища

Не зливати у каналізацію, водойми або на ґрунт. Рідкі залишки передати в місце збору відходів. Порожню тару і сухі залишки можна утилізувати як будівельне сміття.

 

Оцените товар
Отправить

Эмаль полиуретановая ELIT

В наличии
Артикул: 001714
1 150.00 грн
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний
Цвет
Фасовка

Доставка товаров осуществляется:

1. Самовывоз в Киеве со склада компании (вул. Богатирська, 9, ДОК 7).

2. По Украине почтовой компанией «Новая почта»:

- доставка в отделение перевозчика «Новая почта». Актуальный перечень центров выдачи посылок и график их работы, условия и график курьерской доставки представлены на официальном сайте перевозчика.

- адресная доставка по Украине - согласно тарифам перевозчика, может быть согласована индивидуально.

В случае неполучения заказа в течение 4-х дней после доставки на отделение Новой почты, товар возвращается отправителю, а заказ аннулируется.

Подробнее о доставке

Владельцы карт Visa и MasterCard могут полностью оплатить заказы в момент его оформления. Данный вариант оплаты позволит сэкономить время при получении посылки.

БЕЗНАЛИЧНЫЙ РАСЧЕТ

Владельцы карт Visa и MasterCard могут полностью оплатить заказы в момент его оформления. Данный вариант оплаты позволит сэкономить время при получении посылки.

Для оформления счета-фактуры для юридических лиц требуется предоставление сканированной копии регистрационных документов (кода ЕГРПОУ и свидетельства плательщика НДС), которые необходимо отправить по электронной почте на адрес kompozit@kompozit.ua

Наверх