Українська Народная Премія, 2017 Столичний Стандарт Якості Міжнародний Стандарт Якості ISO 9001:2015
Ru En

«Дніпровський політехнічний коледж» запрошує на навчання

Державний вищий навчальний заклад «Дніпровський політехнічний коледж» запрошує на навчання на держбюджетній формі за напрямом 161 “Хімічні технології та інженерія”.

Сьогодні ДВНЗ «Дніпровський політехнічний коледж» - єдиний в Україні навчальний заклад, який готує фахівців освітньо – кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст за спеціалізацією «Виробництво високомолекулярних сполук». Хочу звернути Вашу увагу, що коледж є такий заклад, який дає своїм студентам якісні знання, як середнього, так і вищого рівня. Після закінчення коледжу не складає труднощів працевлаштуватися так, як останнім часом став відчуватися гострий брак робочих кадрів середньої ланки.

Ще одним плюсом навчання в коледжі є те, що навчаючись, студент може підробляти по своїй спеціальності, не втрачаючи з коледжем контакти. Природно школярі, які продовжують навчання в десятому і одинадцятому класі позбавляються такої можливості. Вони набагато пізніше знайомляться зі своєю майбутньою професією і пізніше отримують професії кваліфікованих фахівців, ніж ті учні, які дев'ятого класу присвятили свій час для певних дисциплін.

У цьому випадку в учня створюється мотивація, яка була відсутня в школі. Наш коледж співпрацює з Асоціацією Українських виробників лакофарбової продукції.

По закінченню випускники можуть працювати на підприємствах хімічної промисловості апаратниками, контролерами ВТК, лаборантами, майстрами, технологами по виробництву лакофарбових матеріалів.

В коледжі створені всі умови для підготовки фахівців: є обладнані кабінети і лабораторії; працюють висококваліфіковані викладачі; є бібліотека, що забезпечує студентів необхідною літературою; є комп’ютерні класи. Ми пропонуємо випускникам 9 та 11 класів бюджетну форму навчання(виплачується стипендія у розмірі 1200 гривень), з подальшим вступом на 3 курс за цією ж спеціалізацією у ВНЗ 4 рівня акредитації на денну та заочну форму навчання з подальшим працевлаштуванням.

Умови вступу:

1. При вступі на базі 9-ти класів здаються іспити з математики та української мови

2. При вступі на базі 11 класу зарахування ведеться на 2 курс за результатами сертифікату ЗНО з математики та української мови кожний 100 балів.

Детальну інформацію можна отримати:

+38(056) 7890531- приймальня

+38(097) 4930196 – голова предметної комісії технолого – хімічних дисциплін

Залізнюк Діана Ігорівна, e – mail: dianazaliznyk@gmail.com, http://dpc.edu.ua

49017, м. Дніпро, пр. Івана Мазепи, 38