Українська Народная Премія, 2017 Столичний Стандарт Якості Міжнародний Стандарт Якості ISO 9001:2015
Ru En

Презентація 3D-малюнку на асфальті

16 вересня, у Бучанському міському парку відбудеться унікальна подія – урочисте відкриття та презентація 3D-малюнку на асфальті під назвою «Місточок бажань». Спільний арт-проект ТМ KOMPOZIT та молодого українського художника Андрія Мазова, за підтримки мера Бучі Анатолія Федорука, стане першим подібним проектом реалізованим в місті, та буде приурочений до Дня міста.

,,Ми сподіваємося, що даний арт-об'єкт не лише органічно доповнить Бучанський міський парк, а й внесе свій вклад у розвиток сучасного мистецтва",- каже засновник та генеральний директор ТМ KOMPOZIT Дмитро Остапенко.

Офіційна сторінка події

Протягом чотирьох днів, з 13 по 16 вересня, художник Андрій Мазов, буде створювати картину у міському парку. Цікавість та хист до малювання проявляв ще з самого початку шкільних років.

У п'ятому класі вже пішов до художньої студії де отримав перші базові знання академічного рисунку та живопису. Закінчив "Інститут декоративного мистецтва та дизайну ім. Михайла Бойчука".

Вже 16 вересня за участі мера Бучі Анатолія Федорука та запрошених українських зірок, відбудеться святкова презентація ексклюзивного 3D- зображення від автора. Всі бажаючі матимуть можливість не тільки побачити та сфотографуватися на малюнку, а й прийняти участь у розіграші флагману від LG– смартфону Q6 від партнерів проекту - магазинів гаджетів та аксесуарів Територія Твоєї Техніки www.ttt.ua.

Запрошуємо всіх поринути в неймовірну атмосферу свята, отримати позитивні емоції і яскраві фото!