Ваш кошик порожній
  • Головна

Договір оферти

Умови використання сайту

Увага! Перед переглядом сайту kompozit.ua (далі – Сайт) уважно ознайомтесь з ціми умовами. Якщо Ви не згодні з цими умовами, не використовуйте Сайт.

Використання сайту

Сайт дає змогу переглядати та завантажувати матеріали розміщені на ньому тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Матеріали та послуги Сайту надаються «як є» без жодних гарантій. Власник Сайту не гарантує точності та повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті. Власник Сайту в будь-який час без повідомлення може вносити зміни до матеріалів і послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів і цін. У разі якщо матеріали та послуги на Сайті застаріють, Власник Сайту не зобов'язаний оновлювати їх. Власник Сайту за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, Користувач погоджується надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані та приймає умови Політики конфіденційності та захисту персональних даних.

У результаті реєстрації Користувач отримує логін і пароль, за безпеку яких несе самостійну відповідальність. Користувач також несете відповідальність за всі дії під своїм логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних Користувач зобов'язуєтеся повідомити про це Власника Сайту.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до Власника Сайту або залишаючи коментарі на Сайті, Користувач несе відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, суперечить моральним нормам, порушує авторські права, пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Користувач погоджується, що будь-яке його повідомлення Власник Сайту може видаляти без згоди на те Користувача, а також безоплатно використовувати на власний розсуд. Власник Сайту не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену Користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Власник Сайту використовує різні технології для збирання та зберігання інформації, коли Користувач відвідує Сайт Розетка. Це може включати в себе запис одного або декількох куки або анонімних ідентифікаторів. Власник Сайту також використовує куки й анонімні ідентифікатори, коли Користувач взаємодіє з послугами, запропонованими партнерами Власника Сайту, як-от рекламні послуги, наприклад, що можуть з'явитися на інших сайтах.

Як видалити акаунт?

·         Увійдіть до особистого кабінету, ввівши логін і пароль.

·         Виберіть розділ Особисті дані.

·         Гортайте сторінку донизу.

·         Виберіть Видалити акаунт назавжди.

·         Поставте галку про згоду з видаленням історії та іншими наслідками видалення облікового запису.

·         За бажанням вкажіть причину видалення.

·         Натисніть Видалити мій акаунт.

При видаленні акаунту, Власник Сайту призупиняє обробку персональних даних Користувача, які оброблялись на основі згоди Користувача з умовами використання Сайту.

Повідомлення і розсилки

Власник Сайту може направляти Користувачу повідомлення у відповідь на повідомлення (запити та скарги), направлені Користувачем через форму зворотного зв’язку та в процесі замовлення товарів та/або послуг, при управлінні замовленнями, видачі товарів, наданні послуг. Власник Сайту здійснює надсилання повідомлень у вигляді email-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, сповіщень у мобільному додатку, сповіщень у веб-браузері. Користувач можете керувати процедурою направлення повідомлень через відповідні налаштування на Сайті (https://). Власник Сайту також може направляти Користувачу інформаційні та маркетингові розсилки (новини, акції компанії, інформацію про акції, промокоди та знижки, персональні рекомендації, персональні знижки та пропозиції), які містять інформацію щодо товарів та/або послуг, рекламні та комерційні пропозиції щодо таких товарів та/або послуг. Інформаційні та маркетингові розсилки здійснюються на основі підписки на розсилки, оформленої Користувачем через Сайт або при замовленні товарів та/або послуг через Сайт. Власник Сайту здійснює інформаційну та маркетингову розсилку у вигляді еmail-листів, повідомлень у Viber, SMS-повідомлень, сповіщень у мобільному додатку, сповіщень у веб-браузері. Користувач може у будь-який момент відмовитися від отримання інформаційних та маркетингових розсилок – через відповідні налаштування на Сайті (https://).

Конкурси і розіграші у соцмережах

KOMPOZIT проводить конкурси і розіграші на сторінках у Facebook, Instagram, Telegram, YouTube. Переможців визначаються відповідно до правил кожного конкретного конкурсу. Результати публікуються у мережі, де проводився розіграш.

Участь у конкурсі можуть брати лише громадяни України віком від 14 років. Усі учасники зобов'язані виконати всі умови конкурсу. Особиста стрічка публікацій і сторінка учасника розіграшу мають бути відкритими.

Щоб зберегти право на приз, переможцеві слід зв'язатися з адміністрацією сторінки протягом місяця та вказати свої дані. Щоб оформити призи відповідно до законодавства у деяких конкурсах нам потрібен реєстраційний номер облікової картки платника податків.

 


AlfaSystems GoPro GP261D21